Ženy jsou při výběru moderních lyžařských bund většinou více důkladné. Kvalita materiálu je pro ně téměř nejdůležitější. Velký důraz kladou ale také na vzhled a střih dámské lyžařské bundy. Málokdy by si i na zimní sporty oblékly něco nevzhledného jenom proto, aby jim bylo teplo. Ženy v tomto ohledu nejsou tolik náročné na pohodlí jako muži, i když je pro ně také důležité. Ne ovšem nejdůležitější. Moderní lyžařské bundy jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Ženy milují oblečení, které mohou využít na různá místa, aniž by vypadaly nezvykle. Na moderních lyžařských bundách také oceňují speciální technologie, které zajistí uchování tepla, odolnost i pohodlné nošení. Nabídka vkusných a moderních lyžařských bund je rozsáhlá.

Zde najdete ty nejlépe hodnocené dámské lyžařské bundy. Ženy se v hodnocení rozhodují podle mírně odlišných faktorů než muži. A co je pro ně podle recenzí nejdůležitější?

 

Jaké vlastnosti má ideální dámská lyžařská bunda mít?

 •           moderní styl a vzhled
 •           originální barvy materiálu
 •           velmi kvalitní materiál
 •           materiál, který není tolik náročný na pravidelnou údržbu
 •           praktické funkce materiálu

 

Jaké vlastnosti by ideální dámská lyžařská bunda mít neměla?

 •           neodolný materiál
 •           nekvalitní materiál
 •           nepříjemné pocity při nošení
 •           vsakování vlhkosti
 •           sklony k častému špinění
 •           komplikace při údržbě

 

Těmito vlastnostmi se mohou pochlubit všechny moderní dámské lyžařské bundy. V našem výběru najdete nabídku těch, které již některé ženy vyzkoušeli a ohodnotili je velmi pozitivně.

 

Hannah Performa

Hannah Performa má velmi netradiční design. Technický střih a možnost odepínání jednotlivých dílů zaručuje maximální pohodlí a praktickou pomoc při čištění jednotlivých dílů dámské lyžařské bundy.

hannah performa cervena

Mezi použité technologie patří Climatic Element, což je označení pro dvouvrstvý materiál, který obsahuje speciální membránu. Ta zaručuje tepelnou izolaci, odvětrávání a zároveň zamezuje vniknutí vlhkosti pod bundu. Díky tomu je tato dámská lyžařská bunda vhodná i do náročných podmínek při sportování. Druhou technologií, která je součástí této bundy je Duratherm, což je látka, která zaručuje maximální tepelnou izolaci. Zároveň má ale také funkční odvětrávání, tudíž umožňuje i každodenní běžné nošení.

Běžná cena: 4 290,- Kč

Aktuální cena: 1 880,- Kč
Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda     

 

Přejít k nákupu

Recenze od uživatele na Mall.cz:  

Super bunda, má velké průduchy pod paží, kapsu na skipas. Doporučuji.

 

Hannah Victim

Hannah Victim má velmi slušivý střih se strečovými prvky. Tato dámská lyžařská bunda má vodoodpudivý celý povrch včetně zipů i švů, čímž se zdokonaluje její ochranná funkce. hannah victim modra Obsahuje ty nejužitečnější moderní technologie membrány Climatic Extreme pro kvalitní izolaci i odvětrávání bez možnosti přístupu vlhkosti pod bundu a také záchranný systém RECCO, který vám může v krajních případech dokonce zachránit život. Tato moderní dámská lyžařská bunda má spoustu předností, které každá žena ocení. Těžko na ní budete hledat jakýkoliv nedostatek.

Běžná cena: 7 990,- Kč

Aktuální cena: 3 500,- Kč

Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdapul hvezda

 

Přejít k nákupu

Recenze od uživatele na Mall.cz:

Skvělý střih. Perfektně sedí.

 

Envy Brigit IV.

Envy Brigit IV. je moderní dámská lyžařská bunda z dvojvrstvého materiálu, která zaručuje ten nejvyšší komfort a pohodlí během nošení při sportu i při každodenním používání.

envy brigit

Použitý materiál SIBERIUM 5000 zajišťuje všechny požadované vlastnosti materiálu. Zaručí vám teplo, pohodlí, snadnou údržbu, vodoodpudivost i kvalitní odvětrávání. Tato dámská lyžařská bunda má navíc i ochranu zipů a švů proti vniknutí vlhka pod bundu. Obsahuje také proti-sněhovou ochranu, tudíž se nemusíte obávat toho, že by vám sníh vniknul pod bundu a způsoboval vám pak nepříjemnosti. Bunda odolá i těm nejdivočejším sněhovým hrátkám, jelikož obsahuje také povrchovou úpravu, která je odolná proti oděru. Celkově působí bunda velmi stylově a moderně, což je její další výhoda.

Běžná cena: 3 599,- Kč

Aktuální cena: 1 299,- Kč (Zdroj: Heureka.cz)
Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdapul hvezda     

 
                  
Přejít k nákupu     
 

Recenze od uživatele na Mall.cz:

Výborně padnoucí bunda, s deklarovanými vlastnostmi přesně jak uvádí výrobce. Jen tak neprofoukne a nepromokne. Vřele doporučuji.

 

Alpine Pro Emma

Alpine Pro Emma je moderní dámská lyžařská bunda, která je vhodná na podzimní, zimní i jarní nošení. alpine pro emma Ve všech těchto ročních období zaručuje maximální pohodlí a příjemný pocit. Díky technologiím materiálu zajišťuje jak tepelnou izolaci, tak i funkční odvětrávání, díky čemuž se vždy perfektně přizpůsobí venkovním podmínkám pro vaše pohodlí. Další ideální technologií materiálu je 2000 water resistant, která zaručuje maximální vodoodpudivost bez možnosti jakéhokoliv selhání. Celkové je tato dámská lyžařská bunda zabezpečená tak, aby vám nic nechybělo, ale také abyste nebyly omezované v pohybu.

Běžná cena: 1 699,- Kč

Aktuální cena: 999,- Kč (Zdroj: Heureka.cz)

Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdazadna hvezda

 

Přejít k nákupu  
  
Recenze od uživatele na Mall.cz:

Pěkná bunda na podzim nebo mírnější zimu.

Envy Dulenai II.

envy dulenaiEnvy Dulenai II. je moderní dámská snowboardová bunda, která vyznačuje především velmi stylovým střihem, který si ale stále zachovává všechny potřebné vlastnosti. Díky materiálu s technologií SIBERIUM 5000 získáte od této moderní dámské bundy vše, co je potřeba pro pohodlí při sportu i každodenním nošení. Bunda je celkově velmi spolehlivě chráněná včetně zipu a švů. Samozřejmostí je také vysoká vodoodpudivost a nadstandardní funkce odvětrávání.

Běžná cena: 3 999,- Kč

Aktuální cena: 1 299,- Kč
Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdapul hvezda     

 
                  
Přejít k nákupu     
 

Recenze od uživatele na Mall.cz:  

Velká spokojenost – bunda je velmi teplá a navíc má super střih vhodný i na nošení do města.

 

Hannah Silique

Hannah Silique je po módní stránce velmi výrazná. Tato moderní dámská lyžařská bunda má nápadný členitý střih a kontrastní barvy. Velkou předností této lyžařské bundy je její ženský střih, který se v pasu zužuje a tím umožňuje ženě vyniknout i na lyžařských sjezdovkách. Díky membráně a odlehčenému materiálu je ale také vhodná na běžné každodenní nošení. Pro tuto dámskou lyžařskou bundu byly vybrány tři různé technologie. hannah silique První z nich je Climatic Extreme, která obsahuje laminovanou membránu zaručující vzdušnost a vodoodpudivost. Další technologií je Thermore, která zaručuje maximální tepelnou izolace s funkčním odvětráváním. Všechny tyto vlastnosti perfektně doplňuje technologie RECCO, což je spolehlivý záchranný systém pro případ, že se ztratíte. Tato dámská lyžařská bunda je navíc vybavena také ochrannými reflektory pro lepší viditelnost.

Běžná cena: 6 490,- Kč

Aktuální cena: 2 499,- Kč
Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

 

Přejít k nákupu

Recenze od uživatele na Mall.cz:

Bunda přesně splnila očekávání – koupeno jako lyžařská bunda, pro případné vrstvení (triko, mikina). Vyzkoušeno v mínus pěti. OK.

 

U těchto moderních dámských lyžařských bund se navíc můžete těšit z dopravy zdarma až do domu. Tím ušetříte nemalé peníze a můžete si naplno užívat kvalitu těchto technických bund. Ceny jsou závislé na akcích, ve kterých se nacházejí a částečně se liší také podle obchodů, ve kterých jsou dámské bundy nabízeny. Moderní lyžařské bundy vás nikdy nezklamou. A to dokonce ani v případě volby ke každodennímu používání. Maximální ochranu vám poskytnou i ve větru, deští a sněhových závějích.