Děti jsou v případě výběru oblečení snad ti nejnáročnější zákazníci. Potrpí si na maximální pohodlí a nesnesou, aby je jakékoliv oblečení omezovalo ve volném pohybu. Zároveň si také potrpí na kvalitní odvětrávání, jelikož jsou neustále v pohybu a v případě, že se zpotí, mohou být z nepříjemného pocitu rozmrzelé. Materiál moderních lyžařských bund pro děti se snaží vyjít dětským požadavkům maximálně vstříc. Tomu přizpůsobují také střih a vzhled jednotlivých bund, aby s výsledkem bylo spokojeno jak dítě, tak i samotní rodiče.  Moderní lyžařské bundy se hodí pro zimní sporty i každodenní používání. Můžete tedy bundu využít po celé zimní období. Speciální technologie materiálů, ze kterých jsou bundy ušity, pomohou dětem cítit se dobře i v zimním oblečení, což bývá u klasických bund častý kámen úrazu. Bohatá nabídka lyžařských bund pro děti vám zaručí, že vyberete přesně takovou, ze které se budou radovat všichni.

Díky vysoké náročnosti, není občas jednoduché vybrat opravdu tu správnou lyžařskou bundu. Vybraná nabídka podléhá následujícím faktorům, které se řadí mezi nejčastější požadavky dětí:

 

Jaké vlastnosti má ideální dětská lyžařská bunda mít?

  •           kvalitní materiál, který neštípe
  •           voděodolnost
  •           maximální odvětrávání
  •           hezký design
  •           pohodlný střih, který neomezuje v pohybu

 

Jaké vlastnosti by ideální dětská lyžařská bunda mít neměla?

  •           nepříjemný materiál
  •           střih, který omezuje v pohybu
  •           lehká nasákavost vlhka do bundy
  •           sklony k pocení
  •           sklony k častému zašpinění

Tyto podmínky splňuje většina moderních lyžařských bund pro děti. Vybrali jsme proto alespoň několik z nich, které se již setkali s úspěchem spotřebitelů. Celková nabídka je ale mnohem vyšší a umožňuje také kombinování různých vlastnosti do jedné lyžařské bundy pro děti. Následující lyžařské bundy byly ohodnoceny nejlépe.

 

Husky Kasea

Husky Kasea je plně funkční dětská lyžařská bunda, která je určena hlavně pro nošení při zimních sportech. Její hlavní technologií je Aquablock Plus. Tato speciální technologie je zárukou nulové možnosti, že vaše dítě v této lyžařské bundě promokne. Platí to dokonce i při dešti! husky kaseaTato lyžařská bunda má také funkční podšívku, která zaručuje maximální tepelnou izolaci bez nepříjemného pocení. Kapuce u této bundy je odnímatelná, pokud bude překážet. Velmi vkusný prvek je všitý kšilt, který je součástí kapuce. Zároveň je tato lyžařská bunda pro děti velmi lehká a tím se minimalizuje omezení při pohybu. Pro případ divokých sněhových hrátek jistí pohodlí vašich dětí všitý sněhový pás.

Běžná cena: 2 590,- Kč

Aktuální cena: 920,- Kč (Zdroj: Heureka.cz)
Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda      
                
Přejít k nákupu  

Recenze od uživatele na Heureka.cz:

Perfektní značka za dobrou cenu.

 

Husky Klimper

Husky Klimper patří mezi velmi oblíbené lyžařské bundy pro děti, jelikož je nejen praktická a pohodlná, ale je také stylová s moderním vzhledem. Zachovává si navíc spoustu funkcí materiálu, mezi kterými nechybí ani Aquablock Plus pro zamezení prochladnutí a vniknutí vlhka pod bundu. Sněhový pás navíc ochrání vaše děti, pokud začnou ve sněhu více řádit, aby jim žádný sníh nevniknul pod oblečení.husky-klimper Součástí této lyžařské bundy pro děti je také ochrana krku a rukávů, odnímatelná kapuce a reflexní proužky pro lepší viditelnost. Vaše děti si tuto zimní bundu okamžitě zamilují, jelikož je pohodlná a neomezuje v pohybu. Zároveň je vhodná i pro každodenní nošení. Běžná cena: 2 590,- Kč Aktuální cena: 1 250,- Kč (Zdroj: Heureka.cz)

Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdazadna hvezda

 

Přejít k nákupu

 

 

Husky Kand

Husky Kand je naprosto jedinečná moderní lyžařská bunda pro děti. Vyznačuje se svojí vysokou odolností a je proto vhodná i do zhoršených podmínek na celodenní zimní sportování. V této bundě bude navíc vašim dětem příjemně.husky kand Moderní technologie materiálu dovolují pokožce těla dýchat a zároveň udržovat dostatek tepla bez přehřátí těla. Velmi výraznou výhodou je vodoodpudivost této bundy, která se týká i zipů a švů. Údržba této bundy je velmi snadná a není tu riziko snadného špinění. Šance, že vaše dítě v této bundě promokne je prakticky mizivá. Technologie Aquablock Plus pomáhá udržovat vaše dítě po celou dobu sportování v maximálním pohodlí a teple. Tato moderní lyžařská bunda pro děti je oblíbena jak u chlapců, tak i děvčat, jelikož je neomezuje v pohybu.

Běžná cena: 2 369,- Kč

Aktuální cena: 1 190 Kč (Zdroj: Heureka.cz)
Hodnocení: hvezdahvezdahvezdapul hvezdazadna hvezda      
 
Přejít k nákupu                  

Recenze od uživatele na Heureka.cz:

Naprosto skvělá!

 

Husky Kevela

Husky Kevela je designově velmi propracovaná lyžařská bunda pro děti. Má mnoho funkcí, které udrží vaše děti v teple a pohodlí, ale zároveň si zachovává neomezenou pohyblivost. Tato dětská lyžařská bunda je velmi pečlivě technicky a funkčně vypracovaná. husky kevelaDíky volbě materiálu a jeho technologií je vhodná pro středně obtížné sportování, ale také pro každodenní nošení v zimních měsících. Pro větší ochranu má také podlepené švy i zipy, aby tudy nemohla proniknout vlhkost. Funkční materiál Toraydelfly zaručuje nejen 100% nepromokavost, ale také vysokou odolnost proti větru. Prodyšnost bundy je přitom zachována na vysokém stupni funkčnosti. Velkou výhodou je také odvětrávání v místech potivosti. Nechybí ani podšívka nebo sněhový pás, který zabraňuje vniknutí sněhu pod oblečení. Běžná cena: 2 379,- Kč Aktuální cena: 1 118,- Kč (Zdroj: Heureka.cz)

Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdazadna hvezda

 

Přejít k nákupu

 

Recenze od uživatele na Heureka.cz:

Vypadá super, materiál je příjemný a pro dítě dostatečně měkký, švy nejsou ostré, parametry stejné jako u sportovních lyžařských bund dětského sortimentu, které jsou několikanásobně dražší.

 

Alpine Pro

alpine pro aminoAlpine Pro je dětská lyžařská bunda, která patří mezi výstřelky moderní doby. Zároveň je u dětí o to více oblíbená. Nejvýraznější na této bundě je její nápadný design a potisk materiálu. Zároveň s tím si bunda zachovává veškeré pohodlí a funkčnost. Materiál této dětské lyžařské bundy je maximálně voděodolný a dovoluje díky systému odvětrávání využívat tuto bundu i pro každodenní nošení. Materiál je navíc impregnovaný, což zaručuje maximální odolnost proti vodě, větru i oděru. Nechybí dokonce ani bezpečností reflexní pruhy, které jsou při sportování v zimních měsících, kdy se častěji stmívá, velmi důležité.

Běžná cena: 1 699,- Kč

Aktuální cena: 1 481,- Kč (Zdroj: Heureka.cz)
Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda      

Přejít k nákupu

Envy Mons

envy mons Envy Mons je lyžařská bunda pro děti z dvouvrstvého materiálu, který zaručuje maximální pohodlí. Zároveň s tím se ale můžete spolehnout také na další funkce, které dovoluje kvalitní a moderní materiál, ze kterého je tato dětská lyžařská bunda ušita. Materiál SIBERIUM 5000 je jednou z nejznámějších technologií, která se stará o tepelnou izolaci, odvětrávání, vodoodpudivost i dobrou odolnost vůči vnějším vlivům. Zároveň neomezuje v pohybu a proto je u dětí tolik oblíbená. Běžná cena: 1 999,- Kč Aktuální cena: 799,- Kč(Zdroj: Heureka.cz)

Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdapul hvezda

 

Přejít k nákupu

Recenze od uživatele na Heureka.cz:

Krásně sedí, kvalitní provedení.

 

Při vybírání dětských lyžařských bund dbejte na kvalitu materiálu a vlastnosti lyžařské bundy, která vaše dítě bude schopna chránit po celou dobu jeho pohybu venku. Nezapomínejte ale nikdy i na pocity samotného dítěte. Výběr kvalitních moderních lyžařských bund je natolik rozsáhlý, že vám umožňuje spojit vaše požadavky na zimní oblečení s požadavky vašeho dítěte. Nezapomínejte, že vaše dítě je spotřebitel, který bude dětskou lyžařskou bundu nosit. Proto se v ní musí cítit pohodlně a zároveň se musí líbit. Ceny jsou často mírně liší, jelikož jsou částečně závislé na obchodech, ve kterých jsou nabízené. Moderní lyžařské bundy pro děti jsou vhodné jak pro sport, tak i pro každodenní nošení, což je velmi užitečnou vlastností dětského zimního oblečení.