Muži mají rádi kvalitu. Velmi důležité je pro ně také pohodlí. Nesnášejí oblečení, které jim nesedí, obzvláště v zimě, kdy je potřeba se obléknout do více vrstev. Díky moderním lyžařským bundám je možné, že nebudou již tolik vrstev oblečení potřebovat. Materiál má velmi účinné izolační účinky se zachováním propustnosti, aby nedocházelo k nadměrnému pocení. Moderní lyžařské bundy mohou být speciální, sportovní, rekreační a volnočasové. Jejich speciální technologie umožňují zachování tepla, odolnost proti vlhku ale i spoustu dalších funkcí, které u klasických lyžařských bund nenajdete. Z bohaté nabídky si jistě vybere každý i ten nejnáročnější muž.

Vybrali jsme několik nejlépe hodnocených a pozitivně recenzovaných lyžařských bund, u kterých hrály roli následující faktory:

 

Jaké vlastnosti má ideální pánská lyžařská bunda mít?

 •           kvalitní oboustranná tepelná izolace
 •           vodoodpudivost
 •           funkční odvětrávání
 •           moderní design
 •           pohodlný střih

 

Jaké vlastnosti by ideální pánská lyžařská bunda mít neměla?

 •           nekvalitní materiál
 •           střih, který škrtí
 •           možnost vniknutí sněhu pod bundu
 •           sklony k přehřátí
 •           sklony k pocení
 •           příliš velkou hmotnost

 

Uvedeným podmínkám vyhovuje celá řada moderních lyžařských bund. Vybrali jsme proto z celé nabídky pouze takové, které jsou již vyzkoušené samotnými spotřebiteli a zároveň nejlépe ohodnocené.

 

Envy Gunnedah II.

envy gunnedahEnvy Gunnedah II. je volnočasová pánská bunda, která má dvouvrstvý materiál. Díky tomu zaručuje dokonalé izolační vlastnosti. Zároveň má ale v problémových oblastech zajištěno dokonalé odvětrávání. Navíc má také vnitřní protisněhový pás, který zabraňuje vniknutí sněhu pod bundu při zimních sportovních aktivitách. Navzdory svým funkcím je velmi lehká a pohodlná, což jistě ocení mnoho mužů. K dostání je ve všech možných velikostech.

Běžná cena: 3 799,- Kč

Aktuální cena: 1 299,- Kč (Zdroj: Heureka.cz)
Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda    

 
 
Přejít k nákupu               

 

Recenze od uživatele na Mall.cz:

Paráda. Všem doporučuji. Bunda obstála na jedničku. 🙂

 

Hannah Eleven

hannah elevenHannah Eleven je velmi moderní pánská lyžařská bunda, která obsahuje membránu Resstex 6000. Tato membrána je na laminovaná na vnější materiál nebo také mezi vnější materiál a podšívku. Tato moderní lyžařská bunda je velmi vhodná pro aktivní zimní sporty. Dalšími přednostmi je systém odvětrávání, sněhový límec, nastavitelná kapuce a vodoodpudivost.

Běžná cena: 4 690,- Kč

Aktuální cena: 2 600,- Kč

Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

 

Přejít k nákupu

 

 

 

Hannah Hillock

hannah hillockHannah Hillock má jednoduchý moderní design, který ale působí velmi elegantně. Tato moderní lyžařská pánská bunda je velmi komfortní díky technické membráně Climatic Element+. Textil je vysoce odolný proti oděru, což je další výhodou, kterou při zimních sportech muži jistě ocení. Tato lyžařská bunda je vysoce tepelně izolovaná. Díky tomu je vhodná i v největších mrazech. Její vysokou předností je záchranný systém RECCO, který dokáže určit vaši pozici, pokud se ztratíte.

Běžná cena: 6 490,- Kč

Aktuální cena: 3 990,- Kč (Zdroj: Heureka.cz)
Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdapul hvezda    

 

Přejít k nákupu

 

Recenze od uživatele na Mall.cz:

Jsem spokojen s výrobkem!!! Mohu doporučit. Děkuji za obchod.

 

Hannah Ten

hannah tenHannah Ten je designově velmi moderní bunda, která zároveň splňuje i ty nejpřísnější požadavky v otázce komfortu a izolace. Tato moderní pánská lyžařská bunda je asymetricky řešená, což jí přidává na originalitě. Obsahuje také velmi profesionální technologii Climatic Element 2L, která zaručuje lehkost, vodoodpudivost, kvalitní odvětrávání a také odolnost proti oděrům. Optimální tepelnou izolaci zaručuje technologie Duratherm, která se dokáže přizpůsobit náročnému sportování i běžnému nošení tak, aby vám v bundě bylo vždy příjemně. Svoji funkci neztrácí ani ve vlhkých podmínkách. Tato lyžařská bunda je velmi vhodná do velmi náročných podmínek.

Běžná cena: 4 490,- Kč

Aktuální cena: 1 928,- Kč (Zdroj: Heureka.cz)

Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdapul hvezda

 

Přejít k nákupu

 

Recenze od uživatele na Mall.cz:

S bundou velká spokojenost, testována v drsných alpských podmínkách (silný vítr se sněžením, mráz, i teploty nad nulou a sluníčko) a obstála na výbornou, bunda neprofoukne, nepromokne (ani když si v ní lehnete do sněhu), v mrazu zahřeje, v teple zase dobře odvádí vlhkost; co se týká vybavenosti tak opět na jedničku (manžety uvnitř rukávů, sněhový límec kolem pasu, odvětrání v podpaží, kapsa na předloktí ideální na čipový skipas, uvnítř kapsa na mobil, na lyž.brýle + kapsa na zip s vývodem pro sluchátka, zvenku 4 postorné kapsy s nepromokavými zipy). Výrobek proto vřele doporučuji!

Envy Papendorf

envy papendorfEnvy Papendorf je praktická a pohodlná pánská lyžařská bunda, která obsahuje materiál obsahující moderní technologii SIBERIUM 5000, která zaručuje splnění těch nejnáročnějších podmínek na materiál. Nechybí zde prodyšnost, pohodlí, teplo, komfort, voděodolnost a příjemný dotek. Tyto vlastnosti jsou zaručeny dokonalou kombinací mezi technologií Siberium a svrchním materiálem, který pomáhá funkce materiálu doplňovat. Tato moderní pánská lyžařská bunda je také odolná proti oděru a při namočení velmi rychle schne již na vzduchu bez nutnosti vyvěšování u topení.

Běžná cena: 3 999,- Kč

Aktuální cena: 999,- Kč (Zdroj: Heureka.cz)
Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdazadna hvezda    

 
             
Přejít k nákupu       
 

Recenze od uživatele na Heureka.cz:

Levná a plně dostačují bunda na rekreační lyžování.

 

Alpine Pro Subway

Alpine Pro Subway je profesionální pánská lyžařská bunda, která je vhodná snad pro jakoukoliv příležitost. Díky materiálu a moderním technologiím ji naplno využijete jak při zimních sportech, tak i při klasickém nošení v zimních měsících.alpine pro subway Váš komfort hlídá sněhový pás, který je součástí této lyžařské bundy. Díky této technologii se nemusíte obávat při zimních radovánkách sněhu pod oblečením. Mezi další technologie této moderní lyžařské bundy patří Seamsealing, která hlídá švy bundy, aby se přes ně nedostalo vlhko a Aquacore, který je speciální úpravou materiálu pro zvýšení nepromokavosti a vodoodpudivosti. Materiál této bundy splňuje všechny podmínky pro maximální komfort a pohodlí.

Běžná cena: 1 999,- Kč

Aktuální cena: 1 579,- Kč (Zdroj: Heureka.cz)

Hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdapul hvezda

 

Přejít k nákupu

 

Recenze od uživatele na Mall.cz:

Bunda je lehká a teplá.

U uvedených pánských lyžařských bund může být také doprava domů zdarma, díky čemuž se jejich cena dále již nenavyšuje o poštovné. Ceny se mohou v některých případech lišit, jelikož jsou závislé na obchodech, kde jsou prodávány. Zároveň nejsou výjimkou ani různé zimní slevové akce, kdy se může cena snížit i o polovinu. S moderními lyžařskými bundami rozhodně chybu neuděláte, ať se již plánujete v zimních měsících věnovat sportování nebo chcete mít pouze kvalitní zimní oblečení na každodenní používání.